Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Antetli Kağıt

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Profesyonel firmalar şirket içi ve şirket dışı yazışmalarında antetli kağıt kullanır.

Antetli kağıt A4 sayfasında firmanızın logo, iletişim bilgileri, web adresi, mail bilgileri yer almaktadır.

Antetli kağıt firmanın her zaman ihtiyaç duyduğu dokümanlardan birisidir. Özel bir yazışma yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine, antetli kağıdı tercih etmeniz durumunda kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtmış olursunuz. Firma çalışanlarınızın yazışmalarını da daha resmi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlarsınız.

Her şirketin kendi antetli kağıtları vardır. Hem şirketin imajını yayabilen hem de onu şekillendiren ve bir şirketi diğerinden farklı kılar. Çoğu zaman, potansiyel müşteriler bir markayı antetli kağıtlara yerleştirilmiş logosundan tanır.

Antetli kağıt genellikle tüm resmi yazışmalarda kullanılır çünkü yasal bir belge olarak kabul edilir. Daha doğrusu, bir şirketin antetli kağıt seti, yalnızca önemi, anlamı ve kullanım önceliği ile tüm işletmeyi temsil eder.

Bu nedenle, bir şirketin kırtasiye malzemelerinde kullanıldığında antetli kağıtların önemini küçümsememek gerekir. Şirket için, logosunun dikkatli bir şekilde düzenlendiği antetli kağıt, markanın imajına olumlu bir katkı sağlıyor.

İlk izlenim çok önemlidir. İnsanların ilk bakışta gördükleri onları okumaya devam etmekten ya ikna edecek ya da cesaretlerini kıracaktır. Bu durumda, önce müşterinin dikkatini çekecek olan antetli kağıttır.

İnsanlar, iyi sunulmuş bir antetli kağıtla açık bir anlam ifade eden mektuplarla kendilerini daha güvende hissettirir. Bu nedenle, iş mektubunda uygun bir antetli kağıt bulunan şirket büyük olasılıkla seçilir.

Dürüstlük, güvenilirlik ve en önemlisi kurumsal imajı artırmaya yardımcı olan ve şirketin vizyonuna net bir genel bakış sağlayan firmanın önemli ayrıntıları, antetli kağıt aracılığıyla iletilir.

Dahası, antetli kağıt şirketin markasına otorite kazandırmaya yardımcı olur ve daha kaliteli görünmesini sağlar. Ayrıca, antetli kağıtlar sayesinde işletmeler resmi işlemlerinde güven verici bir şekilde çalışırlar.

Antetli kağıt sadece şirket içi ve dışı yazışmalarda değil diğer işlemler içinde kullanılır.

  • Raporlama bildirimleri veya toplantı
  • Yasal duyuruların ve bölümler arası beyannamelerin verilmesi
  • Diğer taraflar için işle ilgili bilgilerin sağlanması gibi yazışmalarda da kullanılır.

Antetli kağıt baskı için 4 renk CMYK + Ekstra Pantone renk seçiminizde  bulunmaktadır A4  ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlarınız 80 gr, 1. Hamur kağıt ile hazırlanır.

Sena Grafik olarak isterseniz markanıza en iyi hitap eden antetli kağıdı sizler için tasarlayabiliriz veya hali hazırda var olan tasarımınızı da istediğiniz kağıt kalitesinde ve adedinde uygun fiyatlı olarak baskısını yapabiliriz.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?