Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Kutu Tasarımı

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Kutu tasarımı ve ambalaj tasarımı, ürünlerinizi ön plana çıkarır ve markalaşma sürecinize ivme kazandırır. Görünüşü yeterince iyi olmayan bir ürün tabii ki rağbet görmeyecektir. Kutu tasarımını ‘ürünlerin elbisesi’ olarak nitelendirmek mümkündür. Ürünün yanlış kutu tasarımıyla piyasaya sürülmesi elbette hatalı dönüşlerle markaya zarar verecektir. Bu yüzden ürünler için doğru etiketler ve profesyonel kutu tasarımı hazırlanmalıdır.

Kimse ciddi yatırım ve Ar-Ge maliyetiyle ortaya çıkan, büyük emeklerle üretilmiş ürünlerinin boşa gitmesini istemez. Bunu engellemenin yolu, ürünleri doğru tanıtacak kutularda sunmaktan geçer.

Sena Grafik, ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtacak kutu ve ambalaj tasarımları ile markanızın kurumsal kimliğini güçlendirir.

Çünkü biz, estetiği sanat, profesyonel işçilik, modern çizgiler, son teknoloji ve yeni trendlerle buluşturuyoruz. Kutu tasarımlarınızı ilgi çekici özel detaylarla taçlandırıyor, sizi rakiplerinizden farklı kılıyoruz. Tarzınızı ortaya koyuyor, doğru ve anlaşılır bilgilerle ürünlerinize ilgiyi artırıyoruz.

Güçlü yönlerinizi vurguluyor, pozitif algı oluşturarak güven temin ediyoruz. Kullanışlı, etkileyici ve şık tasarımlarla markanızı akılda kalıcı hâle getiriyor, böylelikle satış oranlarınızın yükselmesini kolaylaştırıyoruz.

Kutu Tasarımı ve Ambalaj Tasarımında Profesyonel Çözümler

Size özel olarak hazırlanan, firmanızın kimliğini sergileyen, rakiplerinize hiç benzemeyen muhteşem tasarımlarla başarıya imza atmanızı sağlıyoruz. Kurum içi ve kurum dışı iletişiminizin güçlenmesinde rol oynuyor, markanızın değerine değer katıyoruz.

Daha fazla kişinin sizi tanımasına öncülük ediyor, firmanızı en iyi şekilde temsil ediyoruz.

Kutu Tasarımı Nasıl Yapılır?

  • Pratik ve dizayn konularında çok hassas davranıyor; ürünün özelliklerini, kurumunuzun yapısını ve tüketicilerin beklentilerini göz önünde bulunduruyoruz.
  • Sıradan olmaya şiddetle karşıyız. Her zaman dikkat çekmeyi ilke ediniyor, fakat gereksiz ayrıntılardan kaçınıyoruz.
  • Profesyonel kutu tasarımı, en önemli satış tekniklerinden biridir. Bunu unutmuyor, kutu ve ambalaj tasarımlarında farkımızı sergiliyoruz.
  • Kutuya uygun kağıt seçimi, kutunun baskısı için hangi uygulamanın yapılacağına karar verilmesi (selefon, Uv lak, gofre, yaldız vb.) gibi tüm süreçleri başarıyla yönetiyoruz.
  • Tasarımın ürünle uyumlu olmasını sağlıyor, onu benzerlerinden daha ilgi çekici ve cazip hâle getirerek satın alma isteği uyandırıyoruz.
  • Farklı özellikleri vurguluyor, ikonlar kullanıyor, gerekirse not ve uyarı gibi unsurlara dikkat ediyoruz.

Kutu Ürün Tasarımı İçin Doğru Adres: Sena Grafik

Kutu ambalaj tasarımı ürününüzün geleceğini belirler. Ürünlerinizin müşterileriniz tarafından fark edilmesi ve onlara ilgi duyulması kutu tasarımına bağlıdır. Ürünlerin muadillerinden ayrılmasını sağlayan kutu tasarımları, ürünün görsel özeti niteliğindedir.

Satışlarınızı üst seviyeye taşıyacak profesyonel ambalaj kutu tasarımları için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Dinamik ruha sahip yenilikçi ekibimiz, özverili çalışmasıyla sizin için en şık ve modern tasarımları ortaya koymak için hazırdır.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?