Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Web Site Tasarım

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Web site tasarım, internet dünyasında yer edinebilmek için gereksinim duyacağınız ilk şeylerden biridir. İnternet sitenizin ambalajı diye nitelendirebileceğimiz web tasarım, markanızın internetteki yüzüdür.

Web tasarımı güven vermeyen bir sitenin hedeflerine ulaşması imkânsızdır. En iyi grafik tasarım ajanslarından biri olarak sunduğumuz geniş hizmet yelpazemiz, profesyonel web tasarım çalışmalarını da kapsar.

Hayranlık uyandıran, SEO uyumlu, responsive ve yeni tasarım trendleriyle uyumlu web tasarım hizmetimiz, sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Web Site Tasarımı Neden Önemli?

 • SEO web tasarım sizi arama motorlarında görünür kılar. Böylece otansiyel hedef kitlenize daha kolay ulaşırsınız.
 • Doğru tasarım sitenizin hızını ve kalitesini yükseltir. Bu da sizi Arama motorlarında üst sıralara getirir.
 • Siteniz ilgi çekici bir hâle gelir, merak uyandırırsınız.
 • Web site tasarımı, dijital âlemde sizi yansıtan aynadır. Bu aynada hiçbir leke olmamalıdır! İşte Sena Grafik, profesyonel web tasarım ajansı olarak, bu parlak aynayı en iyi şekilde hazırlar.
 • Kurumsal web tasarım hizmeti marka bilinirliği ve prestiji açısından hayati öneme sahiptir. Sâdık bir hedef kitle edinmeniz her şeyden önce web tasarıma bağlıdır.
 • Müşterilerinizle iletişiminizi canlı tutarsınız. Şeffaf, deneyimli, ulaşılabilir ve güvenilir olduğunuzu gösterirsiniz.
 • İnternet sitesini –deyim yerindeyse- apartmana benzetmek mümkündür. Tasarım bu apartmanın temeli, sayfalar katları, içerikler ise apartmandaki evlerdir. Temeli sağlam olmayan apartmanın ayakta kalması mümkün değildir.
 • Etkili ürün ve hizmet tanıtımı yapmanız, gelirlerinizi artırmanız, çağa ayak uydurabilmeniz, profesyonel bir görünüm sergilemeniz ve dünyaya açılmanız en önemli web site tasarımı avantajları arasındadır.

Web Site Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ziyaretçilerinizi ilk karşılayacak olan şey web sitnizin tasarımıdır. Bu yüzden tasarımda en küçük ayrıntılara bile önem verilmesi gerekir. Sena Grafik olarak bunu hiçbir zaman unutmuyor, web tasarım süreçlerimizi yönetirken şunlara özen gösteriyoruz:

 • İhtiyaçlarınızı, hedef kitlenizi, rakiplerinizi ve sektörel beklentileri değerlendiririz.
 • Web site renkleri, logo, slogan ve benzeri tüm unsurları bir bütün hâlinde kararlaştırırız.

 

 • Taleplerinizi en iyi şekilde tasarıma döküyor, her bir parçayı doğru alanlara yerleştiriyoruz.
 • Web tasarımı çeşitli testlerden geçirerek sorun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Sitenizin performansını optimize ediyor, yayın için hazır hâle getiriyoruz.

Web Site Tasarım Çalışmalarımızın Özellikleri

Sena Grafik adıyla yola çıktığımız günden beri aynı çizgide ilerliyor, üretkenliği ve özgünlüğü profesyonel tasarımlarla ortaya koyuyoruz. Kaliteyi fiyata göre belirlemiyor, bilakis uygun fiyata üst düzey hizmet sunmayı prensip ediniyoruz. Bütün tasarım çalışmalarımızın ortak özellikleri ise şunlardan oluşuyor:

 1. SEO uyumlu, tam da arama motorlarının istediği gibi!
 2. Kullanıcı dostu
 3. Etkileyici, akılda kalıcı
 4. Responsive, tüm cihazlarla uyumlu
 5. Sade ve şık
 6. Fonksiyonel
 7. İleri teknoloji ürünü
 8. Size özel, tamamen benzersiz
 9. Göz yormaz, dikkat dağıtmaz, renkli ve ilgi çekicidir.
 10. Dinamik yapılı
 11. Tutarlılık ve bütünlük içeren
 12. Modern, trendlere uygun

Profesyonel Web Site Tasarım ile İlgi Odağı Olun!

Kreatif tasarımlarla markanızın geleceğini tasarlıyoruz. Sitenizi sağlam temeller üzerine inşa edecek Sena Grafik, kurumsal web tasarım alanında doğru tercihtir.

Tasarımı bir sanat olarak gören ve sınır tanımayan Sena Grafik, orijinal çalışmalarla sitenizi zirveye taşıyacaktır.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?