Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Logo Tasarımı

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Logo tasarımı, bütün görsel çalışmalarınızın ve markalaşma sürecinizin ilk adımıdır. Doğru, profesyonel ve özgün bir logo tasarımı, sizi potansiyel müşterilerinizin gözünde ayrıcalıklı bir konuma getirir.

Dijital dünyada varlık göstermek istiyorsanız sizi diğerlerinden farklı kılacak orijinal bir logo tasarımına ihtiyacınız vardır. Hedef kitlenize hitap edecek ilk şey logonuzdur. O yüzden bu fırsatı çok iyi değerlendirmeniz, daha ilk dakikada onlarla bağ kurabilmeniz gerekir.

Grafik tasarımda farkın adresi olan Sena Grafik, sizi rakiplerinizden ayıracak benzersiz logo tasarımlarıyla farkınızı ortaya koyar.

İhtiyaca yönelik, beklentilerin üzerinde logo çözümlerimiz, projenizi estetik açıdan kusursuz hâle getirecektir.

Teknoloji ve sanatı harmanlayarak ortaya çıkardığımız logo çalışmaları markanıza değer katacak, size güçlü bir imaj kazandıracaktır. İnternet siteleri, markalar, kişiler ve kurumlar için sunduğumuz logo tasarım ve diğer grafik hizmetleriyle hedefimiz ‘iyisi’ değil, ‘en iyisi’ olabilmektir.

Logo Tasarım Nasıl Yapılır?

Logolar; sembol, geometrik şekil, resim ve yazı gibi öğelerden oluşur. Tüm bunların belli bir uyum içinde birleştirilmesi ve âhenk meydana getirilmesi gerekir. Bu kapsamda mükemmeliyetçi anlayışımızı her hizmetimize olduğu gibi logo tasarım çalışmalarımıza da yansıtırız.

Tüm ayrıntıları bir bütün olarak değerlendirir, hem müşterinin isteklerini hem de sektörel talepleri dikkate alırız.

Logonun dijital kimliğiniz olacağını biliriz. Bu nedenle özverili ve titiz çalışır, sadece size özel eşsiz logo tasarımlarıyla göz kamaştırmanızı ve akılda kalıcı olmanızı amaçlarız.

Bu kapsamda logo tasarımı aşamaları şöyle gerçekleşir:

  • Faaliyet gösterdiğiniz sektör hakkında araştırma yaparız. Rakiplerinizin logolarını inceler, onlara benzemeyecek ve onlardan daha iyi olacak bir çalışma sunabilmek için stratejiler geliştiririz.
  • Logonun içereceği mesajı belirleriz. Net ve etkileyici olmaya özen gösteririz.
  • Firmanızın özelliklerini ve ihtiyaçlarını analiz edip bu doğrultuda bir plan hazırladıktan sonra çeşitli örnekler ileterek sizin de fikrinizi alırız.
  • Logo tasarımının nasıl olması gerektiğine birlikte karar veririz. İlettiğiniz revizeler çerçevesinde son onayınız için yeniden tarafınıza bir tasarım çalışması sunarız.
  • Logoyu teslime hazırlarken ihtiyaç ve taleplerinizin dışına çıkmaz, estetikten ve kaliteden ödün vermeyiz.

Logo Tasarımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Kaliteli logo tasarımı için, meydana getirdiğimiz tüm logo tasarımlarının hatırlanabilir, sade fakat etkileyici bir forma sahip olmasına önem veriyoruz.
  • Sektöre uygun renkler seçiyor, algıyı zorlaştıracak her şeyden kaçınıyoruz.
  • Her ortama uyum sağlayacak, yalnızca sizi çağrıştıracak, pozitif duygular uyandıracak bir logo tasarımı ortaya koymayı ilke ediniyoruz.
  • Logonun zamanla etkisini ve anlamını yitirmemesi çok önemlidir, bunun farkındayız. Bu nedenle hedef kitleye en iyi şekilde hitap edecek, dinamik, göz alıcı bir logo tasarlamayı hedefliyoruz. Bunun için Corel Draw, Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop gibi modern teknolojileri kullanıyoruz.
  • İnovatif bakış açımızı logonun her detayına yansıtıyoruz, sıradışı bir logo tasarımı ile başarının temellerini atıyoruz.

Farkımız, Rakiplerinize Fark Atsın: Sena Grafik Logo Tasarım

Profesyonel logo tasarım ajansı olarak nitelikli hizmetimizi müşteri memnuniyetiyle buluşturuyoruz. Benzersiz logo tasarımıyla markanızın yüzü oluyor, sizi hedef kitlenize sevdiriyoruz.

Ürün, hizmet ve marka tanıtımının en önemli unsuru olan logo tasarımı, dijital imzanız olarak da nitelendirilebilir. Sizi en iyi şekilde temsil edecek, anlaşılır ve dikkat çekici bir logo tasarımına ihtiyacınız varsa Sena Grafik, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazırdır.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?