Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Cepli Dosya (Sunum Dosyası)

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Cepli Dosya olarak anılan Sunum Dosyaları, satış toplantısı veya diğer sunumlar sırasında dağıtılan belgeleri saklamak ve düzenlemek için kullanılan bir portföydür.
Yaratıcı bir şekilde basılan bir sunum dosyası, kuruluşunuzu yeni müşterilere tanıtmanın ve tanıtmanın yanı sıra mevcut müşterilerle imajınızı geliştirmenin bir yolu olarak hizmet eder.

Bir sunum dosyası genellikle hem ön hem de arka kapağa baskı yapılır. İç cep kapaklarının ön yüzüne baskı yapmak da seçenekler arasında mevcuttur. Baskı tek renkli, iki renkli veya tam renkli olabilir ve büyük ölçüde bütçenize ve iletmek istediğiniz görüntüye bağlıdır. İsteğe bağlı olarak lognuzun olduğu bölümlere kabartma yapılabilmektedir.

Bir sunum dosyasının en yaygın boyutu A4 ebadından biraz büyüktür.(kapalı konumda). Bu boyut en ekonomik seçimdir ve broşürleri, satış literatürünü, sözleşmeleri veya daha küçük olan diğer belgeleri saklamak için idealdir. Yatay kanatlı iç cep, çoğu insanın seçtiği standart tasarımdır, ancak seçim yapabileceğiniz birçok farklı cep konfigürasyonu vardır.

Sağlamlık önemli olduğundan, uzun süreli dayanıklılık için ağır kart stoğundan bir sunum dosyası yapılır. Ayrıca, sunum dosyaları genellikle laminat gibi şeffaf bir koruyucu kaplamaya sahiptir.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?