Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Sosyal Medya Görselleri

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

Sosyal Medya Görselleri

 

Sosyal medya görselleri etkin sosyal medya yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Hedef kitlenize en doğru şekilde hitap edebilmek için profesyonel görseller kullanmanız gerekir.

Hesabınızın konseptine uygun, her paylaşım için yüksek çözünürlüklü, özgün ve eğlenceli görseller hazırlamak ise bizim işimizdir.

Kişisel ve kurumsal hesaplar&sayfalar için hizmet veren Sena Grafik; deneyimli, yetenekli ve dinamik ekibiyle sosyal medyadaki gücünüz olmaya hazırdır.

Güncel ve etkili stratejilerle kurgulanmış, sizi en iyi şekilde yansıtacak uygun fiyatlı profesyonel sosyal medya görselleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Herkesten farklı, akılda kalıcı ve estetik sosyal medya görsel tasarımları için seçiminizi bizden yana kullanarak farkı hissedebilirsiniz.

Ayrıca özel gün ve haftalarda paylaşım yapmak, kampanya, yarışma, etkinlik, çekiliş ve benzeri organizasyonlarınız için hedef kitlenize muhteşem görsel içeriklerle hitap etmek istiyorsanız yine uzman kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Sosyal Medya Görselleri Tasarımı Hizmetimiz Neleri Kapsar?

  • Facebook Kapak/Profil Resmi Görseli Tasarımı
  • Facebook Hikâye Görseli Tasarımı
  • Facebook Görseli Tasarımı
  • Telegram Görseli Tasarımı
  • Youtube Kapak Görseli Tasarımı
  • Youtube Video Görseli Tasarımı
  • WhatsAppp Görseli Tasarımı
  • İnstagram Görselleri
  • Twitter Görselleri
  • Kapak ve Profil Resimleri

Görsellerinizle Sosyal Medyanın Gözdesi Olun!

Görsel içeriklerin yazılı içeriklere göre çok daha fazla ilgi çektiği bir gerçektir. Paragraf paragraf yazı yazmaktansa, mesajınızı etkileyici bir görsel ile vermeniz hafızalarda daha iyi yer edinmenizi sağlar.

Daha yüksek takipçi ve etkileşim oranına sahip olmanız, hedef kitle sadakati oluşturmanız, potansiyel müşterilerinizi etkilemeniz dikkat çekici ve profesyonel sosyal medya görselleri ile mümkündür.

İşte Sena Grafik olarak biz, hazırladığımız görsellerle marka sürecine ivme kazandırıyoruz. Daha geniş hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, rakiplerinizden daha iyi olmanız için yeteneklerimizi sonuna kadar kullanıyoruz.

Göz yormuyor, dikkat dağıtmıyor ve detaylara odaklanıyoruz. Çünkü kusursuzluğun ayrıntılarda saklı olduğuna inanıyoruz.

Herkes sosyal medya kullanabilir ancak, biz ona ‘hükmetmenizi’ sağlamak için çalışıyoruz. Hedef kitlenizle aranızdaki bağı güçlendiriyor; hazırladığımız görsellerle ürün ve hizmet tanıtımı, reklam, pazarlama gibi faaliyetlerinizin geri dönüşüm oranlarını artırıyoruz.

Bunu yaparken gündemden ve trendlerden geri kalmıyor, yeni olan ne varsa çalışmalarımıza uyguluyoruz. Tüm görselleri her sosyal medya platformuna göre ayrı ayrı boyutlandırıyoruz. Tabii ki rakiplerinizi de incelemeyi unutmuyor, size benzer onbinlerce hesap arasından sıyrılmanız için sıradışı olmaya özen gösteriyoruz.

Sosyal medya post tasarımı çalışmalarımızı markanızın çizmek istediği imaja ve potansiyel müşterilerinizin taleplerine göre yapıyor, hesabınıza değer katıyoruz.

Şık, zarif ve ilgi çekici tasarımlarla sosyal medyanın parlayan yıldızlarından biri olmak için bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?