Save Preloader image

0%

https://senagrafik.com/tyrudyts/2021/07/aa-1saf-1.jpg

Serigrafi İpek Satışı

Detayları Bize Anlatın
Detayları Bize Anlatın

• Birinci kalite, 100% kaliteli ve garantilidir.

• Yüksek kopma mukavemetli, her iki germe yönünde dengeli esnemeli, %100  polyester monofilament iplik kullanımı

• Direkt çekim yöntemiyle üretilmiş tek iplik

• Eşit gözenek sayısı

• Uygun fiyatlı ve garantili serigrafi ipekleri için bizimle whatsaap’tan veya iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz…

Serigrafi İpek Satışı

Serigrafi ipek satışı, serigrafi baskı malzeme sektöründe önemli bir yere sahiptir. Sena Grafik tarafından satışı yapılan tüm serigrafi baskı ipekleri her türlü sektörel baskıya hitap eder. Dayanıklı ve kaliteli serigrafi baskı ipeği arayışlarına yanıt veren Sena Grafik, talep edilmesi hâlinde bu ürünleri kalıba çekerek teslim eder.

Genişliklerine, numaralarına ve buna benzer özelliklerine göre farklılık gösteren serigrafi ipek çeşitleri, sektörünüze uygun baskılara ihtiyaç duyduğunuzda size çözüm sağlayacaktır.

Serigrafi İpek Modelleri ve Fiyatları

Birinci sınıf, yüksek kaliteli serigrafi ipek satışı için doğru tercih olan firmamız, dengeli esnemeli, kopmaya dirençli ürünlerle beklentileri karşılar. Direkt çekim yönteminin kullanıldığı iplikler eşit gözenek sayısına sahiptir.

cm ve cm2 delik sayısı, mikron ve serigrafinin cinsi gibi faktörlerden dolayı serigrafi ipek türleri değişiklik gösterir. Serigrafi ipek pozlama, serigrafı kalıbı, serigrafi kurutma tezgâhı gibi onlarca malzeme arasında kendine yer bulan serigrafı baskı ipekleri, geleneksel baskı işlerinde yaygın kullanım alanına sahiptir.

Serigrafi İpek Baskı Kullanımı

Monofil, ipek parçadan meydana gelen ipliklerin genel adıdır. İplik yüzeyi son derece pürüzsüzdür. Sürtünme dayanıklılığı yüksek, mürekkep geçirgenliği fazladır.

Yüzey baskısı esnasında keskin kenarlarla avantaj sunar. baskının ardından eleği temizlemek kolaydır. Sentetik dokumaların büyük bir kısmı ya monofil ya da polyesterdir.

Multifil ipliklerin yapısında bükülmüş iplikçikler bulunur. Doğal ipek buna örnektir. İplik kalınlığı arttıkça, ipliklerin arasındaki boşluklar (boyanın geçeceği yerler) azalacaktır. Fakat baskının üzerinde meydana gelen boya film tabakasının kalınlığı artış gösterecektir.

Bazı serigrafi baskı ipek çeşitleri baskıdan önce çerçeveye gerilerek kullanılır. Son derece dayanıklı olan bu ürünler, uzun süreli baskı yapmaya imkân tanır, baskı kalitesini artırır.

Sena Grafik bünyesinde satışı gerçekleştirilen serigrafi ipekler her zaman üstün kaliteyi garantiler. Dilediğiniz gözenek büyüklüğüne göre aradığınız modeli burada bulmanız mümkündür.

Mesaj Gönder
1
Ne Tasarlayalım...
Merhaba
Nasıl bir Tasarıma veya Matbaa hizmetine İhtiyacınız var?